Örnek Tanıtım ve Reklam Filmleri

MOBİETT Tanıtım

IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilen, İstanbul toplu ulaşımında ihtiyaç duyulabilecek tüm ulaşım bilgilerine akıllı telefonlar aracılığı ile istenildiği an ulaşılmasını sağlayan harita tabanlı MobİETT uygulamasının tanıtım animasyonu.

 

Sarcam Bobinaj Tanıtım Filmi – Türkçe

İzoleli iletken tel sektöründe 36 yıldır hizmet veren Sarcam Bobinaj için hazırlanan tanıtım filmi.

 

Sarcam Bobinaj Tanıtım Filmi – İngilizce

İzoleli iletken tel sektöründe 36 yıldır hizmet veren Sarcam Bobinaj için hazırlanan İngilizce tanıtım filmi.

 

Esin Giyim 2013 Kış Koleksiyonu

Yurt içi ve Ortadoğu ülkelerine yönelik olarak tesettür giyim çalışmaları yapan Esin Giyim için hazırlanan kurumsal tanıtım filmi.

 

Akyapı İnşaat Kurumsal Tanıtım Filmi

İstanbul merkezli olarak yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Akyapı İnşaat için hazırlanan kurumsal tanıtım filmi.

 

Cihan İnşaat Kurumsal Tanıtım Filmi

İstanbul merkezli olarak yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Cihan İnşaat için hazırlanan kurumsal tanıtım filmi.

 

Cihan İnşaat Kurumsal Tanıtım Filmi – İngilizce

İstanbul merkezli olarak yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Cihan İnşaat için hazırlanan kurumsal tanıtım filmi.

 

Cihan İnşaat Kurumsal Tanıtım Filmi – Arapça

İstanbul merkezli olarak yaklaşık 15 yıldır taahhüt ve konut projelerinde kurumsal firmalara hizmet veren Cihan İnşaat için hazırlanan kurumsal tanıtım filmi.

 

Özbilim Makina Kurumsal Tanıtım Filmi

İstanbul’da tekstil makinaları imalatı alanında faaliyet gösteren Özbilim Tekstil Makinaları San. Tic. Ltd. Şti. için hazırlanan kurumsal tanıtım filmi. Filmin HD versiyonunu, oynatıcının sağ alt tarafındaki HD işaretine tıklayarak, Vimeo sayfamızdan seyredebilirsiniz.

 

Yaşam Hastanesi Reklam Filmi – Türkçe

Tekirdağ’da faaliyet gösteren Özel Yaşam Hastanesi için hazırlanan televizyon reklam filmi. Filmin Arapça versiyonu, bazı Ortadoğu televizyonlarında yayınlanmaktadır. Filmin HD versiyonunu, oynatıcının sağ alt tarafındaki HD işaretine tıklayarak, Vimeo sayfamızdan seyredebilirsiniz.

 

Çamlık Hastanesi Reklam Filmi – Türkçe

Bakırköy’de faaliyet gösteren Özel Çamlık Hastanesi için hazırlanan televizyon reklam filmi. Filmin Arapça versiyonu, bazı Ortadoğu televizyonlarında yayınlanmaktadır.

 

 

Çamlık Hastanesi Televizyon Reklam Filmi – Arapça

 

RX-PO Design Fuar Kurulumu

RX-PO Design firması için hazırlanan fuar stand kurulumu filmi. 3 Gün süren kurulum sırasında, time-lapse özellikli kamera ile 72 saat süre içinde, toplam 65 dakika görüntü çekilmiş, 1, 2 ve 3 dakikalık formatlarda urgulanmıştir.

 

ERA Kurumsal Tanıtım Filmi

Unkapanı ve Merter’de faaliyet gösteren, Türkiye’nin sayılı kayıtlı CD üretim fabrikalarından birisine sahip olan ERA firması için hazrlanan tanıtım filmi.

 

Polyteks Fuar Demo Filmi

Taşdelen Group bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen tekstil üreticilerinden birisi olan Polyteks için hazırlanan fuar demo filmi.

 

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Tanıtım Filmi

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi için hazırlanan tanıtım filmi. 10 Gün süren çekimlerde, toplam 160 dakika görüntü çekilmiş, 14 dakikalık film hazırlanarak DVD ve kurumun web sayfası için FLV formatlarında teslim edilmiştir.

 

İhlas Yalova Evleri Reklam Filmi

İhlas Yalova Evleri’nin satış kampanyası süresince çeşitli televizyon kanallarında gösterilen 6 farklı kuşak reklam filminden bir tanesidir.

 

Bioplazma Telemarketing Reklam Filmi

Bioplazma temizlik ürünü için, tele-marketing pazarlama amaçlı çekilen reklam filmidir.

 

MYD Film Tanıtım Filmi

MYD Film çalışmalarını, hem kamera arkasından hem de üretilen videoların çok kısa olarak gösterilmesi amacıyla hazırlanmış tanıtım filmidir.

 

Video Harikadır – Bilgilendirme Amaçlı Video

Videonun, hayatımızda gün geçtikçe daha da artan yeri, web üzerinde paylaşılan videoların hedef kitleye nasıl ulaştığı ve viral reklamların önemini grafiklerle vurgulayıcı bir biçimda anlatan 3 dakikalık video film.